Zimní liga 2017/2018

 

ROZPIS TURNAJE

SKUPINA  A

1. Junior Chomutov

2. Slovan Kladno

3.  FK Dukla Jižní Město

4. TJ Unhošť

5. Tatran Rakovník

6. SK Rakovník

 

SKUPINA  B

1.  FC Slavia Karlovy Vary 05

2. SK Kladno

3. SK Petřín Plzeň

4. SK Kročehlavy

5. FC Slavia Karlovy Vary 06

6. SK Slaný

 

1. KOLO – SKUPINA  A - 2. PROSINECE (12:00 - 15:00)

Junior Chomutov - SK Rakovník

Slovan Kladno - Tatran Rakovník

PŘESTÁVKA (30 MINUT)

Junior Chomutov - Slovan Kladno

Tatran Rakovník - SK Rakovník

FK Dukla Jižní Město / TJ Unhošť - VOLNO

 

1. KOLO – SKUPINA  B - 9. PROSINECE (12:00 - 15:00)

FC Slavia Karlovy Vary 05 - SK Slaný

SK Kladno  - FC Slavia Karlovy Vary 06

PŘESTÁVKA (30 MINUT)

FC Slavia Karlovy Vary 05 - SK Kladno

FC Slavia Karlovy Vary 06 - SK Slaný

SK Petřín Plzeň / SK Kročehlavy - VOLNO

 

2. KOLO – SKUPINA  A - 13. LEDNA 2018  (12:00 - 15:00)

FK Dukla Jižní Město - TJ Unhošť

Slovan Kladno - SK Rakovník

PŘESTÁVKA (30 MINUT)

SK Rakovník - TJ Unhošť

Slovan Kladno - FK Dukla Jižní Město

Tatran Rakovník / Junior Chomutov - VOLNO

 

2. KOLO – SKUPINA  B - 14. LEDNA 2018 (12:00 - 15:00)

SK Petřín Plzeň - SK Kročehlavy

SK Kladno  - SK Slaný

PŘESTÁVKA (30 MINUT)

SK Petřín Plzeň - SK Kladno

SK Kročehlavy - SK Slaný

FC Slavia Karlovy Vary 05 / FC Slavia Karlovy Vary 06 - VOLNO

 

3. KOLO – SKUPINA  A - 20. LEDNA 2018 (12:00 - 15:00)

Junior Chomutov - TJ Unhošť

FK Dukla Jižní Město - Tatran Rakovník

PŘESTÁVKA (30 MINUT)

Junior Chomutov - FK Dukla Jižní Město

Tatran Rakovník - TJ Unhošť

SK Rakovník / Slovan Kladno - VOLNO

 

3. KOLO – SKUPINA  B - 28. LEDNA 2018 (12:00 - 15:00)

FC Slavia Karlovy Vary 05 - SK Kročehlavy

SK Petřín Plzeň  - FC Slavia Karlovy Vary 06

PŘESTÁVKA (30 MINUT)

FC Slavia Karlovy Vary 05 - SK Petřín Plzeň

FC Slavia Karlovy Vary 06 - SK Kročehlavy

SK Kladno / SK Slaný - VOLNO

 

4. KOLO – SKUPINA  A + B - 3. ÚNORA 2018 (12:00 - 15:00)

FK Dukla Jižní Město – SK Rakovník (Předehrávka - 27.01. - 28.01. 2018)

TJ Unhošť – Slovan Kladno

Tatran Rakovník - Junior Chomutov

SK Slaný - SK Petřín Plzeň

SK Kročehlavy - SK Kladno

FC Slavia Karlovy Vary 05 - FC Slavia Karlovy Vary 06 (Zápas bude sehrán v KV.)

           

PLAY OFF 1 – 18. ÚNORA 2018            (09:00 - 12:00)

6. A – 5. B     (Hřiště č.1)                6. B – 5. A (Hřiště č.2)        

PŘESTÁVKA (30 minut)

O 11. místo (Hřiště č.1)                   O 9. místo (Hřiště č.2)

 

PLAY OFF 2 – 4. BŘEZNA 2018            (09:00 - 12:00)

4. A – 3. B     (Hřiště č.1)                4. B – 3. A (Hřiště č.2)        

PŘESTÁVKA (30 minut)

O 7. místo (Hřiště č.1)                     O 5. místo (Hřiště č.2)        

 

PLAY OFF 3 – 10. BŘEZNA 2018        (09:00 - 12:00)

2. A – 1. B     (Hřiště č.1)                2. B – 1. A (Hřiště č.2)        

PŘESTÁVKA (30 minut)

FINÁLE (Hřiště č.1)             O 3. místo (Hřiště č.2)        

 

NÁHRADNÍ TERMÍNY: 06.01. / 07.01. 2018; 10. / 11.02. 2018

 

V NÁHRADNÍCH TERMÍNECH NEZARUČUJEME SEHRÁNÍ DVOU ZÁPASŮ!