Místo konání: fotbalový areál TJ Tatran Rakovník

Věková kategorie: hráči -  ročník 2005 a mladší; hráčky – ročník 2004 a mladší

Počet týmů: 7 mužstev

Startovné : 1500,- Kč – placeno na místě, nebo na účet

Systém turnaje:

Družstva budou hrát systémem každý s každým. Za vítězství získá tým 3 body. V případě remízy budou následovat penalty (3 pokutové kopy na obou stranách). Vítězné mužstvo obdrží 2 body a poražený celek 1 bod.

O konečném pořadí v základní skupině budou rozhodovat tato kritéria:

1. Počet získaných bodů
  2. Výsledek vzájemného utkání
  3. Rozdíl skóre
  4. Los

Hrací systém:

Utkání jsou hrána na 2 hřištích systémem 7 hráčů v poli a jeden brankář (7+1). Střídání probíhá hokejovým způsobem v místě tomu určeném. Hrací doba je 1 x 18 minut. Přestávka mezi zápasy trvá 22 minut, záleží na domluvě.

Pravidla:

Všechny zápasy budou sehrány na hřištích o rozměrech 60 x 70 m s brankami o velikosti 5 x 2 m podle Pravidel fotbalu malých forem schválených ČMFS.

Rozhodčí: zajistí pořadatel

Zdravotník: zajistí pořadatel

Pitný režim: zajistí pořadatel

Občerstvení: bufet v areálu

Ceny: ceny obdrží všechny družstva (MAXIMÁLNÍ POČET HRÁČŮ – 16 !!!), dále pak nejlepší hráč z každého týmu, nejlepší hráč celého turnaje a nejlepší brankář

Kontakt: Aleš BLOKEŠ – kokihu@gmail.com; 724 006 103