Jak jsme hráli..........

01.10.2015 19:46

V pondělí starší přípravky přivítali hráče Zavidova. Hrálo se svižně a zavidovský se rychle ujali vedení. Ale ttaránci nelenili a výsledek srovnali a takhle se přetahovali do stavu 3:3 - tak taky skončil poločasa. Do druhého poločasu, ale Zavidov nastoupil s chutí vyhrát a Tatran neodpověděl a prohrál druhý poločas 2:0.

Tatran Rakovník - Zavidov 05 - 3:5 (1:1 Machač, 2:2 Machač a 3:2 Chvapil)

Starší hráči ve středu nastoupili k odloženému zápasu mladších žákú a to proti Olešné. K vidění bylo utkání, které se podstatně lišilo od zápasu proti Pavlíkovu. Na hřišti se pohybovali hráči, kteří měli chuť hrát a nevadilo jim, že hrají proti starším a urostlejším. Sice jsme opět dostali první branku, ale to byla jediná a Tatran jich vsítil 8. Fotbalisti plnili úkoly vyplývající z jejich herních postů, nepouštěli se do zbytečných soubojů, pohybovali se po hřišti, podstatně zpřesnili přihávky a tím jasně přehráli protivníka.

Tatran Rakovník - Olešná 8:1 (1:1 Blokeš, 2:1 Monhart, 3:1 Šnídl, 4:1 Lev, 5:1 Amler, 6:1 Monhart, 7:1 a 8:1 Alexij)