Utrpení pokračuje

29.03.2017 09:28

V pondělí jsme odehráli další kolo kladenského okresního přeboru. Tatraňáci nastoupili proti SK Slaný v této sestavě: Holík, Růžička, Lev M., Suchý, Vlasjuk, Pavlík T., Chvapil, Jirásek, Korcina, Amler, Monhart, Kuthan, Hejlová, Šnídl V.. Těšil jsem se na ukázku jiné hry než s Hrdlívem, ale bohužel. Tentokrát jsme hráli na naší UMT, pravý opak pátečního hřiště - bohužel nemělo to vliv. Hned ve 3 minutě Tatran prohrával 0:1. Hra byla bez chuti vyhrát a místama vůbec hrát fotbal, sice v 10 minutě jsem Jiráskem srovnali na 1:1, ale to bylo z naší strany vše. Do poločasu hosté zvýšili na 1:3 a v druhém poločase přidali ještě jednu branku na konečných 1:4. Nedovedu si představit jak budou vypadat utkání s celky, které jsou na prvních 8 místech, pokud Tatraňáci nastoupí s takovou nechutí jako v pondělí. Další postřeh je to, že hned na úterní trénink dorazilo z oněch 15 hráčů na trénink jen 7. Po podzimní části jsme sice byli na krásném 3 místě, ale jen proto, že k mnoha utkáním museli nastoupit hráči s krajské skupiny, což už se v jarní části nebude opakovat. Ale bez tréninku to hold nepůjde, je to důležitá věc k zamyšlení. Jsme tým mladších žáků a né kroužek a právě proto platí jiná pravidla na přípravu.....

Další utkání sehrajeme v Libčici 4.4. od 17:00 je to úterý a  tímto žádám některého z rodičů, který to v Libčici zorganizuje a s hráči odehraje. Trenér má trénink s krajskou skupinou a nemá za sebe náhradu. Sestavu tudíž napíšu až na základě toho jestli se najde nějaký ochotník a v Libčici mě zastoupí - předem děkuji.